Oglaševanje

Oddelek Oglasno trženje zaposluje ljudi z bogatimi izkušnjami in obilo strokovnega znanja. Naši trženjski strokovnjaki vam bodo svetovali in pomagali pri vaših željah, potrebah in idejah, skupaj z oblikovalci, lektorji, skeneristi, tehničnimi uredniki ter drugim podpornim osebjem pa bomo uresničili vse vaše zahteve ter pričakovanja. Še posebno zato, ker izvrstno poznamo različne medije in edicije ter dejavnosti, ki jih tržimo.

V Oglasnem trženju Dela vam bomo svetovali, kam, kdaj in kolikokrat uvrstiti tiskane ali spletne oglase, stylinge, vloženke ter druge oblike oglaševanja. Poleg tega zagotavljamo strokovno popoln in najbolj prijazen servis pri rezervaciji in objavi, besednem in likovnem oblikovanju tiskanih oglasov, fotografiranju, oblikovanju bannerjev ter vsem, kar potrebujete od zamisli do objave oglasa.

Za vaše želje in vprašanja smo dosegljivi:

● po telefonu – 01/47 37 501
● na e-naslovu –  oglasevanje@delo.si
● na internetu - http://oglasi.delo.si

 

 

OGLASNO TRŽENJE

 

Direktorica trženja

Dragica Grilj, Tel.  01/4737 501, dragica.grilj@delo.si

 

Vodja projektne prodaje, oglasnih prilog in oglasnega uredništva

Maja Vidmar, Tel.  01/4737 527, Fax 01/4737 519,
M: 041/327 868, maja.vidmar@delo.si

 

Vodje ključnih kupcev

Asistenti vodij ključnih kupcev

Biljana Gajšak, Tel. 01/4737 517, Fax 01/4737 519,
M: 031/739 130, biljana.gajsak@delo.si

 
Tea Kresnik, T: 01/4737 512,
F: 01/4737 519, tea.kresnik@delo.si

Danica Maček, Tel. 01/4737 510, Fax 01/4737 519,
M: 041/743 635, danica.macek@delo.si

 
Tea Kresnik, T: 01/4737 512,
F: 01/4737 519, tea.kresnik@delo.si

Ivanka Tehovnik, Tel. 01/4737 498, Fax 01/4737 519,
M: 031/702 790, ivanka.tehovnik@delo.si

Petra Poje, Tel. 01/4737 654, Fax 01/4737 519, petra.poje@delo.si

 

Ekipa projektne prodaje

 

Bojana Vrenjak Lavrenčič, Tel. 01/4737 499, Fax 01/4737 519,
M: 041/318 607, bojana.vrenjak@delo.si

 

Brigita Cajhen, Tel. 01/4737 544, Fax 01/4737 519, brigita.cajhen@delo.si

 

Darinka Žemlja, Tel. 01/4737 538, Fax 01/4737 534, darinka.zemlja@delo.si

 

 

 

Zlata Blatnik Guzelj, Tel. 01/4737 575, Fax 01/4737 534,
M: 031/639 061, zlata.blatnik@delo.si

 

 
Saša Popovič, T: 01/4737 554, F: 01/4737 534, E: sasa.popovic@delo.si
 
 
Nina Kinkela, T: 01/4737 560, F: 01/4739 519,
 

 

 
 

Trženje digitalnega oglasnega prostora

Vodje digitalnih projektov:

Darko Špiranec, T: 01/4737 525,  E: darko.spiranec@delo.si

Tone Lun, T: 01/4737 537, E: tone.lun@delo.si

Matija Korasa, T: 01/4737 536, E: matija.korasa@delo.si

 

Mali oglasi    Tel. 01/47 37 500, Fax 01/47 37 558

Breda Vrbnjak Marčec, Tel. 01/47 37 553, Fax 01/47 37 558, bredam@delo.si

Mojca Kolar, Tel. 01/47 37 551, Fax 01/47 37 558, mojca.kolar@delo.si

Elektronska pošta za naročanje malih oglasov in osmrtnic:  malioglasi@delo.si,       osmrtnice@delo.si

 

Poslovna analitika

Tomaž Gorjanc, Tel. 01/4737 516, Fax 01/4737 519, M: 041/769 468, tomaz.gorjanc@delo.si

 

Tajništvo

Mateja Nose, Tel. 01/4737 501, Fax 01/4737 519,  oglasevanje@delo.si , mateja.nose@delo.si

 

SPLOŠNI  KONTAKT:

Zakup oglasnega prostora:  oglasevanje@delo.si

Oddaja oblikovanih oglasov:   oglasi@delo.si

Mali oglasi, osmrtnice in zahvalemalioglasi@delo.si,    osmrtnice@delo.si